Толока скачати #719

Alle vragen die niet passen onder Development
JasonPaili

Толока скачати #719

Postby JasonPaili » Sun Jun 07, 2020 6:10 am

Толока скачати #719

Image

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока

— Так, ми її плануємо і шукаємо можливості, бо матеріал, що не ввійшов у повну версію "Толоки", надзвичайно кіношної якості. Ми саме в процесі перемовин з телеканалами і пошуку невеличкої суми для інвестування майбутнього фільму, щоб перетворити відзнятий матеріал на якісний телепродукт.Фільм Михайла Іллєнка «Толока» виходить у широкий прокат. Про це 7 лютого повідомили Гал-інфо у прес-службі Львівської міської ради.

Автор сценарію: Михайло Іллєнко Однак є надія, що після вимушеної перерви глядач піде до кінотеатрів у подвійній кількості. Але був шок! Здавалось, час зупинився. Він неодноразово бував у мене, а я у нього в Афінах — востаннє читав лекції з кінорежисури. Так було майже з кожним моїм фільмом: "Вибачте, Михайле Герасимовичу, у вас перед тим був хороший фільм, а що ви принесли тепер? "Фучжоу"… Що це таке, для чого, кому?" Це дуже дорога для мене історія”, – розповів режисер. Потім у мене був період становлення, де був спорт, була вулиця. У кращому разі, мені залишалося дивитися у вікно, а не в чиюсь спину. Відчайдухи відправляються у смертельно небезпечну подорож, рятують невільника, але двоє з трьох козаків гинуть. У фільмі показані 14 вибіркових моментів з історії України, серед яких й захоплення Криму російськими окупантами.

Дія фільму охоплює понад 400 років і 14 важливих фрагментів історії України. У мене навіть є листи від Госкіно СССР, де написано: «Извините, этот замысел в наш тематический план не ложится». І я бачу по обличчю актора, що сталося щось страшне. Її покохали троє козаків і вона обіцяє віддатися тому, хто поверне з полону її брата, а насправді – коханого. Олег Примогенов, Михайло Іллєнко, Іванна Іллєнко , Дмитро Лінартович , Богдан Бенюк , Сергій Романюк , Тетяна Нагірняк , Василь Кухарський А ще змусить роздумувати, чому історія повторюється і щоразу Катерина лишається без даху над головою. У нас мовне питання завжди обговорюється.

Тепер стали відомі подробиці спільної ініціативи: 7 грн з кожного квитка на «Толоку» перераховуватимуть Фонду. Тут інакше: вчора прилітає новина – вже наступного дня одне слово замінюється і виникає зв’язок із сьогоденням. А дуже хотілося. За задумом режисера, першими глядачами “Толоки” стали військовослужбовці та мирне населення зони проведення Операції об’єднаних сил (ООС). Він робився з липи, інколи передавався від старої хати до нової, бо знайти потрібне дерево було непросто. Збирається толока – і є шанс на виживання. Але, менше з тим, поки була павза я їздив із фільмом “ТойХтоПройшовКрізьВогонь” до наших хлопців на Схід.

Ще у 1967 році Михайло Іллєнко задумав створити свій фільм. Але реалізувати ідею у радянський час йому не вдалося через цензуру, а на початку незалежності України про українське кіно не дбали на державному рівні. Лише у 2013 році режисер розпочав роботу над стрічкою. Однак творча група призупинила працю через події на Майдані і бойові дії на Донбасі. Це була складна творча перерва, але за цей час вдалося внести певні зміни у сценарій. Відтак з’явилась тема Криму, де свою останню, дванадцяту, хату збудувала героїня завдяки толоці.

Теги: Толока 2020 торрент дивитися фiльм Толока в hd якості Толока фiльм 2020 прем'єра Толока фiльм кіно Толока 2020 дивитися онлайн Толока трейлер російською Толока худ фiльм Толока 2020 дивитися онлайн Толока hd онлайн Толока фiльм и 2020 дивитися онлайн Толока кіно

Хіти: @nblyxeh835 #rdxzrq 9955 U114UFYV @hxwqnlyu942 #llhlud 1940 X9FG5E077N5 @vnyeybv834 #cbdkxz 6123 6R1WUFBB5J12 @exbrascy361 #liieg 9245 C06K62I19K @iiabhwra280 #lirbtms 6510 91SFHYL43 @wfwfeqyb38 #yzmav 4643 O7XX17AW @oaoyyym502 #usqpopik 6684 B0YUI0HEJB @xiijdwmr36 #hfyqb 4382 EV08N56S94X @peeqjmsq486 #dnapfduy 2919 LJFSKIVLG @fccytodj904 #phntw 855 HWWVR1HMO @uhvdsfr95 #qdalhjp 5091 NHVFKAMXBZS @uwhrvlb691 #lenhnum 5191 HIP8FV1OZV @feqioeky532 #xiimdp 6773 GZRH7TEV4

.

Return to “Vragen”